Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

Prihlás sa HNEĎ

Prihláška na 1.10.2022 :   TU

 

191026 - Seminar s R. Desenskym-104.jpg Podpor môj psí svet a Klikni na obrázok Ďakujem

 

Existuje mnoho spôsobov, ale tento jediný je možný iba raz do roka. A tým je jedinečná pani Dvojdaňovka. Oslov ju s dôverou, vie ako sa pomáha.

Najprv si odpovedz na otázku, koho by si rád podporil, kto ťa oslovil, ku komu prechovávaš svoju náklonnosť a cítiš radosť pri predstave, že si mu pomohol.

IMG_20200208_170517.jpg psík Miško a jeho rodina

...alebo príbeh psičkárky, jednej z vás

 

Náš príbeh začal v jednu letnú noc správou, že polícia zachránila psa, ktorého niekto predal osadníkom na zjedenie. Pes je vraj veľmi dobitý a vystrašený. Nemajú ho kam umiestniť a hrozí, že ho budú musieť vrátiť späť do osady, keď sa k nemu niekto " neprihlási ".

Nebola som na to vôbec pripravená. A ešte k tomu mi povedali, že psík je mix NO a belgičáka.  Pomoc, zaznelo mi v hlave.  Aby ste rozumeli, mám dosť veľký strach práve z vlčiakov, keďže som zažila dva útoky tohto plemena. Ale bol to môj strach proti záchrane života.

 

 

Keď nekupujete, ale pomáhate

Tohtoročnému kalendáru sme venovali maximum pozornosti. Stal sa z neho skutočný stredobod stretnutia psíčkarov. Pretože je ideálny pre všetkých milovníkov psov.

Veríme, že budete nadšení jeho zmenou oproti predošlým vydaniam. Zmenili sme formu, vzhľad aj obsah. To preto, že ste nám pomohli a vytvorili ho s nami.

Ďakujeme :)

 

Občianske združenie Pes sympaťák vzniklo 25.2.2009. Z fotky sa na vás pozerám ja. Volám sa Dana Absolonová a som zakladateľkou tohoto združenia. Máme štyroch oficiálnych členov, 20 blízkych priateľov a sme špecialisti na špecializovanie vyhľadávania činností a ľudí s láskou na všetko živé v prírode.

Viac TU

 

Referencie - správy od vás

Ďakujeme krásne za fotky aj vydarené stretnutie, ktoré bolo naozaj obohacujúce :)

Už som využila viaceré informácie v praxi od Rudyho, a ono to fakt funguje :)

Napríklad venčenie tažšie zvládateľného psíka s vôdzkou pod prednou labkou, odbúranie stresu počas búrky a darí sa mi aj pomaly socializovať psíkov, ktorí nie sú úplne socializovaní a chodia do našej škôlky :)

Taktiež sa snažím nepoužívať nezmyselné povely, ale na tom ešte musím popracovať :)

Takže za mňa to malo veľký prínos, teším sa na daľšie stretnutie!

Michaela

Michaela Smišková www.pamlskovo.com

Najnovšie články

Pravdy a

Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...