Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

VĎAKA za PODPORU

Výzva alebo dar

2% z dane

Každým rokom môže byť každý z nás čarodejom - dobrodejom a pričarovať svoj peňažný dar zo svojich peňazí-nepeňazí zázračnou, mocnou vílou Dvojdaňovkou. Tá, keď vycíti váš úmysel pomáhať, postará sa, aby  váš dar sa dostal k tomu, koho si vyberiete.

Toto je VÝZVA pre psíčkarov. PODPORTE naše o.z.Pes sympaťák. 

Našim poslaním je prevencia. Záleží nám, aby ste psíkom ešte viac rozumeli, otvárali im svoje srdcia, videli  a využívali ich úžasný potenciál nám pomáhať v našich životoch. Preto vyhľadávame činnosti, ľudí a udalosti , ktorým stredom je psí svet. Patria k nám a my k nim. Rozširujeme poznanie ľudí ešte lepšie ich spoznať . A cez nich spoznávame ešte lepšie seba :).

Oni dávajú nám. PODPORTE nás,  aby  poznanie o psíkoch pomáhalo im.

Ďakujeme :)

 

 

ZVLÁŠTNY PSÍ KALENDÁR 2018

Čím je zvláštny?

Ak ste sa zúčastnili niektorých našich seminárov je dosť možné, že v ňom objavíte práve svojho psíka.

Každá strana kalendára obsahuje citát od ľudí, ktorí psov milujú a podporujú ich svojim spôsobom.

PODPORÍTE nás,

ak si objednáte celý kalendár (formát A3, farebný) zaslaním čiastky 7€ na náš účet VÚB, SK0902000000002791993756, VS vaše telefónne číslo a vaše osobné údaje vyplníte vo formulári pod textom.

Umožníte nám robiť pre vás a vašich psíkov viac akcií a projektov .

Ďakujeme za podporu :)

 

 

 

CHCEM zvláštny psí KALENDÁR

Občianske združenie Pes sympaťák vzniklo 25.2.2009. Z fotky sa na vás pozerám ja. Volám sa Dana Absolonová a som zakladateľkou tohoto združenia. Máme štyroch oficiálnych členov, 20 blízkych priateľov a sme špecialisti na špecializovanie vyhľadávania činností a ľudí s láskou na všetko živé v prírode.

Viac TU

 

Referencie - správy od vás

Dobrý deň. 

Tento seminár mi zmenil pohľad na určité situácie. Pán Desenský je skvelý človek. Dá sa povedať, že mi doslova otvoril oči a nehanbím sa priznať, že mi pomohol aj po psychickej stránke. Nakoľko ma vždy ovládla nervozita keď som išla so svojim psom na prechadzku (čo pravdaže nebývalo často) s domienkami čo mi zasa vyvedie, aké scény mi urobí. To všetko už je minulosť. So psíkom chodím teraz na prechádzky v úplnej pohode bez toho aby ma ťahal, staval sa na zadné a podobné veci. Síce nosí ohlávku a kvôli jeho temperamentu ju ešte nosiť pravdepodobne nejakú tú dobu bude, verím, že časom to bude lepšie a lepšie. 

Pre mňa je momentálne najväčším úspechom voľné vodítko na precházdke a psík kráčajúci pri mne z ktorého mám nesmiernu radosť. 

Síce som sa dozvedela na seminári naozaj veľa, za čo som vďačná, aj tak mi chýba ešte zopár rád a tipov na toho môjho malého čerta :) 

Rada sa v budúcnosti ešte zúčastním takéhoto seminára. 

Ďakujem naozaj za všetko :) 

s pozdravom

Saška

Alexandra Jančová

Najnovšie články

Pravdy a

Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...