Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

Teraz je čas pomôcť bez straty eur

191026 - Seminar s R. Desenskym-104.jpg Podpor môj psí svet a Klikni na obrázok Ďakujem

 

Existuje mnoho spôsobov, ale tento jediný je možný iba raz do roka. A tým je jedinečná pani Dvojdaňovka. Oslov ju s dôverou, vie ako sa pomáha.

Najprv si odpovedz na otázku, koho by si rád podporil, kto ťa oslovil, ku komu prechovávaš svoju náklonnosť a cítiš radosť pri predstave, že si mu pomohol.

Potom ti  podá tlačivá na vyplnenie daňovému úradu TU alebo Vyhlásenie pod textom úplne DOLE 

Posledný tvoj krok, s tlačivom zájdeš za príslušným účtovníkom alebo si ho vyplníš sám a zašleš daňovému úradu. Návod ako poukázať 2 percentá je  TU alebo Vyhlásenie pod textom úplne DOLE 

A zrazu ma napadlo. Čo ak vôbec nevieš  o našom občianskom združení Pes sympaťák ? Čo robíme, na čo myslíme, ako tvoríme pre vás, vašich psíkov.

Sme psíčkari a milujeme tie krútiace chvostíky, verné oči oddaných psích kamarátov. Našim poslaním je prevencia. Záleží nám, aby ste psíkom ešte viac rozumeli, otvárali im svoje srdcia, videli  a využívali ich úžasný potenciál  v našich životoch. Aby mali svoje stále, teplé domovy. Preto  rozširujeme  poznanie ľudí ešte lepšie ich spoznať a nechať si ich za každých podmienok. Od šteniatka až po dôstojnú starobu . No a cez nich spoznávame seba :).

Naši psí priatelia dávajú nám. PODPORTE nás,  aby  poznanie o psíkoch pomáhalo im.

Ďakujeme, KLIK sem  alebo na obrázok Vyhlásenie s predpísanými údajmi a otvorí tlačivo v PDF :)

Občianske združenie Pes sympaťák vzniklo 25.2.2009. Z fotky sa na vás pozerám ja. Volám sa Dana Absolonová a som zakladateľkou tohoto združenia. Máme štyroch oficiálnych členov, 20 blízkych priateľov a sme špecialisti na špecializovanie vyhľadávania činností a ľudí s láskou na všetko živé v prírode.

Viac TU

 

Referencie - správy od vás

Dobrý deň. 

Tento seminár mi zmenil pohľad na určité situácie. Pán Desenský je skvelý človek. Dá sa povedať, že mi doslova otvoril oči a nehanbím sa priznať, že mi pomohol aj po psychickej stránke. Nakoľko ma vždy ovládla nervozita keď som išla so svojim psom na prechadzku (čo pravdaže nebývalo často) s domienkami čo mi zasa vyvedie, aké scény mi urobí. To všetko už je minulosť. So psíkom chodím teraz na prechádzky v úplnej pohode bez toho aby ma ťahal, staval sa na zadné a podobné veci. Síce nosí ohlávku a kvôli jeho temperamentu ju ešte nosiť pravdepodobne nejakú tú dobu bude, verím, že časom to bude lepšie a lepšie. 

Pre mňa je momentálne najväčším úspechom voľné vodítko na precházdke a psík kráčajúci pri mne z ktorého mám nesmiernu radosť. 

Síce som sa dozvedela na seminári naozaj veľa, za čo som vďačná, aj tak mi chýba ešte zopár rád a tipov na toho môjho malého čerta :) 

Rada sa v budúcnosti ešte zúčastním takéhoto seminára. 

Ďakujem naozaj za všetko :) 

s pozdravom

Saška

Alexandra Jančová

Najnovšie články

Pravdy a

Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...