Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

psí kalendár 2019 má poslanie

Dali sme do toho všetko

 

Vyberali motivačné citáty a obrázky psíkov zo seminárov s Rudym Desenským. Sú autentické a vaše. Možno si nájdete práve toho svojho.

Že ste ešte na živom stretnutí s nami neboli ? Môžete v roku 2019 a možno váš psík bude papuľkou kalendára 2020. A viete čo? Dôležíté je, že psíkov milujete a podobného tomu svojmu tu aj tak nájdete :)

Dali sme do toho všetko. Dochutili láskou, radosťou a tešili sa na finálny výtlačok. Keby ste nás videli :D .

 

Náš kalendár má posolstvo. Považujeme ho za dar , ktorý nám umožní pracovať ešte viac pre psí svet s vami. 

Kalendár má tržnú cenu 5€ aj s poštovným. Jeho skutočná cena je vo vašom srdci pri pohľade na psie očká.  Slová z výrokov milovníkov psov učia, posúvajú, napĺňajú poznaním.

Darujte nám 5€ a my vám darujeme psie posolstvo :)

 

Číslo účtu: VÚB, SK0902000000002791993756, VS vaše telefónne číslo. Do správy pre prijímateľa napíšte DAR a svoje meno a priezvisko, aby sme vedeli kam máme posielať.

VĎAKA :)

 

tím Pes sympaťák

Občianske združenie Pes sympaťák vzniklo 25.2.2009. Z fotky sa na vás pozerám ja. Volám sa Dana Absolonová a som zakladateľkou tohoto združenia. Máme štyroch oficiálnych členov, 20 blízkych priateľov a sme špecialisti na špecializovanie vyhľadávania činností a ľudí s láskou na všetko živé v prírode.

Viac TU

 

Referencie - správy od vás

Dobrý deň. 

Tento seminár mi zmenil pohľad na určité situácie. Pán Desenský je skvelý človek. Dá sa povedať, že mi doslova otvoril oči a nehanbím sa priznať, že mi pomohol aj po psychickej stránke. Nakoľko ma vždy ovládla nervozita keď som išla so svojim psom na prechadzku (čo pravdaže nebývalo často) s domienkami čo mi zasa vyvedie, aké scény mi urobí. To všetko už je minulosť. So psíkom chodím teraz na prechádzky v úplnej pohode bez toho aby ma ťahal, staval sa na zadné a podobné veci. Síce nosí ohlávku a kvôli jeho temperamentu ju ešte nosiť pravdepodobne nejakú tú dobu bude, verím, že časom to bude lepšie a lepšie. 

Pre mňa je momentálne najväčším úspechom voľné vodítko na precházdke a psík kráčajúci pri mne z ktorého mám nesmiernu radosť. 

Síce som sa dozvedela na seminári naozaj veľa, za čo som vďačná, aj tak mi chýba ešte zopár rád a tipov na toho môjho malého čerta :) 

Rada sa v budúcnosti ešte zúčastním takéhoto seminára. 

Ďakujem naozaj za všetko :) 

s pozdravom

Saška

Alexandra Jančová

Najnovšie články

Pravdy a

Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...