Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

O nás

Čo naše občianske združenie Pes sympaťák robí ?

Ponúkame možnosť zmeniť svet okolo nás k lepšiemu, príležitosťami pozerať sa prioritne na psov i na iné zvieratá očami psa sympaťáka inak. Ako? Cez srdce. Uznať ich hodnotu pre náš život. Hľadáme odborníkov,špecialistov i amatérov, ktorí vám ukážu cestu a odpovede na vaše otázky.

Pretože cesta k zvieratám, k lepšiemu životu je cestou každého z nás. Organizujeme semináre a kurzy pre psíčkarov zamerané na socializáciu psíkov a netradičné holistické formy liečenia pre psov. Tieto však nenahrádzajú veterinárnu starostlivosť. Ale pomáhajú majiteľom skvalitniť fyzický, psychický i emocionálny život svojmu psíkovi. Lektorom týchto seminárov a kurzov je Rudy Desenský dlhoročný sprievodca našich aktivít, praktik v odbore psychológia psov a ich celoživotný priateľ.

Medzi naše činnosti patrilo aj vydávanie občasníka Pes sympaťák a raz  ročne sme organizovali festival psej radosti .

Ale život je zmena. Niečo odišlo a príde čosi nové.  Zameriavame sa na to, čo nás i vás môže potešiť, posunúť a uvidíme...  cítime srdce ... k tomu nám pomáhajú aj naše zvieratká.

 

POĎTE s nami objavovať aj psí svet bez obmedzení pôvodu, povahy, farby a veľkosti... 

POĎTE sa s nami učiť, hrať , zabávať sa, nájsť nových priateľov...

POĎTE sa s nami tešiť z úspechov vašich i našich ...


tešíme sa na teba :)


 

Občianske združenie Pes sympaťák vzniklo 25.2.2009. Z fotky sa na vás pozerám ja. Volám sa Dana Absolonová a som zakladateľkou tohoto združenia. Máme štyroch oficiálnych členov, 20 blízkych priateľov a sme špecialisti na špecializovanie vyhľadávania činností a ľudí s láskou na všetko živé v prírode.

Viac TU

 

Referencie - správy od vás

Dobrý deň. 

Tento seminár mi zmenil pohľad na určité situácie. Pán Desenský je skvelý človek. Dá sa povedať, že mi doslova otvoril oči a nehanbím sa priznať, že mi pomohol aj po psychickej stránke. Nakoľko ma vždy ovládla nervozita keď som išla so svojim psom na prechadzku (čo pravdaže nebývalo často) s domienkami čo mi zasa vyvedie, aké scény mi urobí. To všetko už je minulosť. So psíkom chodím teraz na prechádzky v úplnej pohode bez toho aby ma ťahal, staval sa na zadné a podobné veci. Síce nosí ohlávku a kvôli jeho temperamentu ju ešte nosiť pravdepodobne nejakú tú dobu bude, verím, že časom to bude lepšie a lepšie. 

Pre mňa je momentálne najväčším úspechom voľné vodítko na precházdke a psík kráčajúci pri mne z ktorého mám nesmiernu radosť. 

Síce som sa dozvedela na seminári naozaj veľa, za čo som vďačná, aj tak mi chýba ešte zopár rád a tipov na toho môjho malého čerta :) 

Rada sa v budúcnosti ešte zúčastním takéhoto seminára. 

Ďakujem naozaj za všetko :) 

s pozdravom

Saška

Alexandra Jančová

Najnovšie články

Pravdy a

Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...