Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

psí luxus kompletnej usmiatosti

Čo si pomyslíte, ak sa vás spýtam: "Poznáte masáže pre psov ?"

Viem si predstaviť to ťukanie na čelo - si normálna? 

Veď masáže poznáme ako príjemný spôsob uvoľnenia, relaxácie ľudského tela i ducha vykonané masážnou technikou .

A teraz to príde...

Existuje B.M.T Bodová myosfasciálna technika, inšpirovaná prácou Tomasa Bowena vhodná ako pre ľudí tak aj pre zvieratá. Je to špeciálna holistická (celostná) metóda, ktorá spúšťa samouzdravovacie procesy a zvyšuje energiu celého tela. 

Psíkovia ju milujú. Doslova si užívajú tzv. brnkanie rúk po ich tele. 

Je pre nich vhodná aj preventívne aj pri zdravotných problémoch, stresoch, únave a má priaznivý vplyv na imunitný systém.  B.M.T je pre všetky vekové kategórie a všetky plemená psíkov s papiermi i bez.

Naučí sa ju každý. No, celkom nie každý. Ten, čo má presvedčenie a túžbu osvojiť si spôsob ako pomáhať svojmu psiemu priateľovi alebo mu dopriať luxus kompletnej usmiatosti.  

 

Chcete vedieť ešte viac ? Klik ⇒⇒⇔  TU

 

Občianske združenie Pes sympaťák vzniklo 25.2.2009. Z fotky sa na vás pozerám ja. Volám sa Dana Absolonová a som zakladateľkou tohoto združenia. Máme štyroch oficiálnych členov, 20 blízkych priateľov a sme špecialisti na špecializovanie vyhľadávania činností a ľudí s láskou na všetko živé v prírode.

Viac TU

 

Referencie - správy od vás

Dobrý deň. 

Tento seminár mi zmenil pohľad na určité situácie. Pán Desenský je skvelý človek. Dá sa povedať, že mi doslova otvoril oči a nehanbím sa priznať, že mi pomohol aj po psychickej stránke. Nakoľko ma vždy ovládla nervozita keď som išla so svojim psom na prechadzku (čo pravdaže nebývalo často) s domienkami čo mi zasa vyvedie, aké scény mi urobí. To všetko už je minulosť. So psíkom chodím teraz na prechádzky v úplnej pohode bez toho aby ma ťahal, staval sa na zadné a podobné veci. Síce nosí ohlávku a kvôli jeho temperamentu ju ešte nosiť pravdepodobne nejakú tú dobu bude, verím, že časom to bude lepšie a lepšie. 

Pre mňa je momentálne najväčším úspechom voľné vodítko na precházdke a psík kráčajúci pri mne z ktorého mám nesmiernu radosť. 

Síce som sa dozvedela na seminári naozaj veľa, za čo som vďačná, aj tak mi chýba ešte zopár rád a tipov na toho môjho malého čerta :) 

Rada sa v budúcnosti ešte zúčastním takéhoto seminára. 

Ďakujem naozaj za všetko :) 

s pozdravom

Saška

Alexandra Jančová

Najnovšie články

Pravdy a

Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...