Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

Ako podporiť psí svet bez otvorenia peňaženky za 3 dni ?

 

Existuje mnoho spôsobov, ale tento jediný je možný iba raz do roka. A tým je jedinečná pani Dvojdaňovka. Oslovte ju s dôverou, vie ako na to.

Prvý deň jej odpoviete na otázku, koho by ste radi podporili, kto vás oslovuje, ku komu prechovávate svoju náklonnosť.

Druhý deň vám podá tlačivá na vyplnenie daňovému úradu

Tretí deň s tlačivom zájdete za príslušným účtovníkom alebo si ho vyplníte sami a zašlete daňovému úradu. Tlačivá klik TU

Pani Dvojdaňovka sa mi pozrela hlboko do očí.  Vedia o vás psíčkari, o vašom občianskom združení Pes sympaťák ?

Našim poslaním je prevencia. Záleží nám, aby ste psíkom ešte viac rozumeli, otvárali im svoje srdcia, videli  a využívali ich úžasný potenciál nám pomáhať v našich životoch. Preto vyhľadávame činnosti, ľudí a udalosti , ktorým stredom je psí svet. Rozširujeme tiež poznanie ľudí ešte lepšie ich spoznať . A cez nich spoznávame seba :).

Oni dávajú nám. PODPORTE nás,  aby  poznanie o psíkoch pomáhalo im.

Ďakujeme :)

Občianske združenie Pes sympaťák vzniklo 25.2.2009. Z fotky sa na vás pozerám ja. Volám sa Dana Absolonová a som zakladateľkou tohoto združenia. Máme štyroch oficiálnych členov, 20 blízkych priateľov a sme špecialisti na špecializovanie vyhľadávania činností a ľudí s láskou na všetko živé v prírode.

Viac TU

 

Referencie - správy od vás

Dobrý deň. 

Tento seminár mi zmenil pohľad na určité situácie. Pán Desenský je skvelý človek. Dá sa povedať, že mi doslova otvoril oči a nehanbím sa priznať, že mi pomohol aj po psychickej stránke. Nakoľko ma vždy ovládla nervozita keď som išla so svojim psom na prechadzku (čo pravdaže nebývalo často) s domienkami čo mi zasa vyvedie, aké scény mi urobí. To všetko už je minulosť. So psíkom chodím teraz na prechádzky v úplnej pohode bez toho aby ma ťahal, staval sa na zadné a podobné veci. Síce nosí ohlávku a kvôli jeho temperamentu ju ešte nosiť pravdepodobne nejakú tú dobu bude, verím, že časom to bude lepšie a lepšie. 

Pre mňa je momentálne najväčším úspechom voľné vodítko na precházdke a psík kráčajúci pri mne z ktorého mám nesmiernu radosť. 

Síce som sa dozvedela na seminári naozaj veľa, za čo som vďačná, aj tak mi chýba ešte zopár rád a tipov na toho môjho malého čerta :) 

Rada sa v budúcnosti ešte zúčastním takéhoto seminára. 

Ďakujem naozaj za všetko :) 

s pozdravom

Saška

Alexandra Jančová

Najnovšie články

Pravdy a

Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...

 

Pravdy a Nepravdy o psoch

dušičkové rozjímanie...

 

 

...alebo Ako Nebrať meno "psie" nadarmo , zistíte ak ...